KATALOG MATERIAŁÓW
KATALOG MATERIAŁÓW
Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem materiałów. Bogata oferta przeróżnych wzorów i materiałów z jakich mogą być wykonane plisy sprawi, że na pewno znajdziesz idealną tkaninę, która zastosowana w plisach ozdobi Twoje okna!
MODELE PLIS
MODELE PLIS
Modeli okien jest wiele - standardowe, trójkątne, zaokrąglone. Dzięki bogatej ofercie dostępnych u nas modeli plis jesteśmy w stanie dopasować się do każdego okna. Nieważne jakie masz okna - my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie plisy!
GALERIA REALIZACJI
GALERIA REALIZACJI
Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Zdjęcia te są naszą wizytówką i obrazują ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie przesłon okiennych. Obejrzyj je, a nabierzesz pewności, że właśnie nasze plisy chcesz mieć w oknie!
  • Rolety plisowane

Ekskluzywny, nowoczesny i oryginalny sposób zasłonięcia okna umożliwiający zasuwanie rolety od góry i od dołu. Oferowane przez naszą firmę rolety plisowane wykonane z wysokiej jakości niemieckich tkanin są elegancką dekoracją okna, która może nadać Twojemu wnętrzu prawdziwy nastrój. Bardzo prosta obsługa i wysoka jakość wykonania oraz możliwość prania materiału w 30 stopniach gwarantuje używanie rolet przez długie lata.

 

  • Rolety rzymskie

Subtelny, a zarazem ekskluzywny rodzaj przesłon okiennych nadający wnętrzu szyku i elegancji. Charakteryzują się tym, że tworzone są przy użyciu tkanin lekko zmarszczonych bądź ułożonych w fałdy. Opuszczone mogą przypominać zasłony, a przy podciągnięciu marszczą się w pionie tworząc puszyste bufy stanowiące bardzo efektywną dekorację okienną. Montowane są do ściany, sufitu lub bezpośrednio na oknie.

 

  • Rolety dzień-noc

Bardzo innowacyjny i praktyczny system dekoracji okien. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla wnętrz o wystroju klasycznym, jak i dla tych bardziej nowoczesnych. Rolety DZIEŃ-NOC z powodzeniem mogą zastąpić firanki, zasłony, a nawet klasyczne rolety. Nowa kolekcja tkanin zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał rolety jest cięty na najnowocześniejszej maszynie z systemem scalania brzegów. Dzięki tej technologii roleta nie jest postrzępiona.

123

  • Rolety dachowe

Idealne rozwiązanie do wszelkich okien dachowych. Rolety te nadadzą nowoczesny i stylowy wygląd Twojego pomieszczenia. Specjalny system włókna tkaniny zastosowanej przy produkcji materiału sprawia, że do rolet nie przywiera brud czy kurz, a czyszczenie ich jest niewiarygodnie łatwe i ograniczone do minimum. Rolety w razie zabrudzenia wystarczy jedynie przetrzeć wilgotną szmatką. Przy niewielkim zabrudzeniu można delikatnie przetrzeć materiał miękką gumką do ścierania.

 

  • Rolety antywłamaniowe

Najbardziej wszechstronny i dzięki prostemu montażowi, najczęściej stosowany system. To system który można stosować zarówno na etapie budowy, jak i na budynkach już wykończonych lub będących w trakcie remontu. Dzięki temu, że nie narusza fasady budynku i nie generuje konieczności ingerencji w konstrukcję i montaż okna, zapewnia wysoki poziom izolacji cieplnej. Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z lakierowanych profili aluminiowych.

 

  • Żaluzje drewniane i aluminiowe

Bardzo elegancki system osłony okien, dodający wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian. Sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych np. w łazience. Oferujemy żaluzje aluminiowe i drewniane w różnych gamach kolorystycznych.

456

  • Moskitiery

Najwyższej jakości moskitiery okienne, składające się z siatki wykonanej z włókna szklanego oraz aluminiowej ramki. Mocowane są one bezinwazyjnie do okna za pomocą specjalnych rygli. Moskitiery naszej produkcji to niezwykle estetyczne i trwałe rozwiązanie, skutecznie chroniące przez owadami, insektami, a nawet pyłkami roślin. Szczególnie polecane są do pomieszczeń sypialnych oraz gastronomicznych. Prosta konstrukcja umożliwia ich łatwy montaż oraz demontaż.

 

  • Zabudowy balkonów

System rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji. Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy loggi i balkonów wysuniętych. System umożliwia wykonanie zadaszeń, co pozwala na zabudowę balkonów na ostatnich piętrach budynków.

 

  • Zabudowy tarasów, zadaszenia

Do zabudowy tarasów i zadaszeń stosowane są poliwęglanowe płyty komorowe. Jest to tworzywo, którego właściwości sprawiają, że jest najbardziej uniwersalnym materiałem zdolnym połączyć najwyższe parametry optyczne i wytrzymałościowe z doskonałą izolacją termiczną. Znajduje zastosowanie w przemyśle i w budownictwie indywidualnym przy szkleniu nowych i renowacji starych zadaszeń. Do tarasowych pokryć dachowych, ogrodów zimowych jako wypełnienie balustrad, balkonów i klatek schodowych. Montowany jest w metalowej lub aluminiowej konstrukcji. System uszczelniający zapewnia możliwość ruchu płyty (rozszerzenie i kurczenie) bez utraty przyczepności. Przy zabudowie tarasów stosowany jest poliwęglan o grubości 25mm.

 

  • Verticale

Żaluzje pionowe stanowią ciekawą alternatywę dla zasłon, firan i żaluzji poziomych. Duża różnorodność kolorów i faktur tkanin pozwala na dopasowanie vertikali do każdego rodzaju wnętrza. Paski tkaniny zawieszone są na szynie która może być umocowana do ściany lub sufitu. Przy pomocy sznurka można paski przesuwać na bok lub ustawić je pod dowolnym kątem do okna w celu ograniczenia lub poprawienia dostępu światła do pomieszczenia.

8910